Jaunumu arhīvi » 2005. Gads

17.12.2005

Šodien notika FCI 5 Grupas izstāde, Rīgā, Katrīnas Dambī 2. Pasākums ir izdevies pat ļoti kaut arī mūsu lepnums 'Cruz' vinnēja BOB, bet BISā neko nedabūja. Kā neko? Pudeli šampanieša!!! Un dāvanu no Advance.

 

Pirmo reizi Latvijā, metiens no ASV un Kanādas ievestiem haskijiem, kas ietver pasaulē vadošās Sibīrijas haski līnijas. Varam lepoties, ka mūsu kucēnos rit asinis no tādām slavenībām kā “CH Innisfree’s Fire and Frost”, ”CH Innisfree’s Chips Ahoy”, “CH Inisfree’s Sierra Cinnar”, (no tēva puses), kā arī “CH Wintersweet’s Woodsmoke”, “CH Garlan’s Cooper Sassar”, ”UKC CH Armon’s Cooper Shadow”, “CKC CH Stephenwolf Geronimo Joe” (no mātes puses), un, protams, vēl daudz citu slavenu sibīriešuJ
Arī kucēnu tēvs ir titulēts ar diviem Čempionu tituliem (Kanādas un Igaunijas).
Savukārt mamma ir Latvijas Čempiona kandidāte (2 CAC).
Tagad viņu rindas papildinās trīs suņi, un viena kucīte. Šajā ļoti gaidītajā un lolotajā metienā nav neviena vienādas krāsas kucēna. Tas ir patiešām liels gandarījums!
Milzīgu paldies gribam teikt Amerikas Savienoto Valstu audzētavām “Stephenwolf kennel”, un Īpaši Lois J.Turner par “Shery “ izaudzēšanu, “Jalerran’s kennel” ,’’īpaši Jessicai Zerfoss par “Kruz” izaudzēšanu, un Kanādas audzētavai “Nanook”,īpaši Annettei Dionei par “Kruz” ievadīšanu izstāžu pasaulē, un CAN CH iegūšanu.